Hakkımızda

2002 den beri Access ile ilgili uygulamalar geliştiriyoruz.
Deneyimimizi tüm alanlardaki tecrübemizden alıyoruz.
Bizce Access ile çözülemeyecek iş yoktur.
İşinize ve süreçlerine uygun Access Uygulama Geliştirme için
Bizimle iletişime geçin.

Dikeyyazilim gücünü Endüstri Mühendisi düşünce yapısından almaktadır. Bu düşünce aşağıdaki özelliklere sahiptir;

Doğru veriyi elde etmek her zaman kolay değildir. İşletmeler doğru veriyle işletmelerinin geleceklerini tayin etmek için binlerce dolar para harcamaktadırlar. Fakat yüksek paralar ödenerek satın alınan yazılımlar çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

Hızlı sonuç almak için gereken neyin olduğuna karar vermelisiniz. Neyin nasıl yapıldığı veya hizmetin nasıl verildiği hakkında zaten işinizi iyi biliyorsunuz. Hızlı sonuç almak için anında devreye alınabilecek bir yapı üzerinde çalışmak gereklidir.

İşletmenizdeki akış Access uygulamasının menü ve formlarını oluştururken hayati önem taşır. Belirli bir bölüme ve alana göre tasarlanmış ekran ve formlar veya işletmenizde belirli kişilere dağılmış işleri yönetmek için geliştirilecek form ve menüler sizi sonuca götürür.

Access ile geliştirdiğimiz uygulamaların yanısıra elde ettiğiniz verileri analiz edebileceğiniz dünyanın en başarılı iş zekası yazılımı olan Excel’i kullanırız. Anlık veri iletişimi ile tek tek veri girmektense Access içinde oluşan verilerinizi Excel içinde anında analiz edebileceğiniz yönetim raporları oluşturulur. Böylelikle standart olarak incelediğiniz bu raporlar sayesinde işletmenizde neler olup bittiğini izleyebilir, işletmenizin geleceği hakkında kararlar alabilirsiniz.