Müşteri Görüşme Takip Programı

Küçük veya büyük işletmelerde satış ekiplerinin yönetimi için kullanılabilecek bir yapıdır. yapılan görüşmeler, potansiyel müşteriler, verilen teklif dosyaları, önemli görüşmeler ve toplantı notlarıyla ilgili tüm verileri kaydedebileceğiniz ve sonrasında bunları raporlayabileceğiniz kobilere özel basit bir müşteri görüşme takip sistemidir. Kullanımı kolay ve çok kullanıcılı bir yapıya sahip olup aynı anda sınırsız sayıda kullanıcı veri tabanına verileri kaydederek satış ekipleri takibi konusunda kolaylık sağlar.

  • Görüşme Girişi Formu: Müşterilerinizle yaptığınız görüşmeleri sonsuz sayıda girebilir bu görüşmelerle alakalı olarak ilgili teklif ve diğer dosyaları görüşme fişine iliştirebilirsiniz. Böylelikle yaptığınız satış ve diğer görüşmelerle alakalı elinizde kayıtlı verilerin yanında dosyalara veya resimlere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca her görüşmeye önem derecesi belirleyerek raporlarda önemli olan görüşmeleri üst sıralara taşıma olanağı bulunmaktadır.

  • Görüşmeler Listesi: Müşterilerle yaptığınız tüm görüşmeleri listelediğimiz formdur. Bu formda ilgisiz veya artık takip etmek istemediğiniz görüşmeleri kapattığınızda o görüşmeler kapalı kkonuma geçmektedir. Ayrıca aktif görüşmelerinizi listeleyebilir belli kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Görüşme listesinde veya tüm görüşmeleriniz içinde bir kelimeyi veya kelimeler topluluğunu anında bulabilir ve ilgili görüşmenin kaydına çift tıklama yoluyla ulaşabilirsiniz.

  • Görüşmeler Raporu: Görüşme listesinde filtrelediğiniz müşteri notlarınızı raporlayıp çıktı alabileceğiniz rapordur. Ekibinizle yapacağınız toplantılarda bu raporlar üzerinden karar verebilir kişilerin girdiği müşteri görüşmeleriyle ilgili detay bilgi edinebilirsiniz. Sistem çok kullanıcılı olduğu için bir müşteri ile ilgili görüşme notunu diğer kullanıcılar da görebilmektedir.
  • Müşteri listesi: Tüm müşterilerinizi girebileceğiniz müşteri bilgilerini saklayabileceğiniz bu form sayesinde istediğiniz müşteriyi anında tarayıp filtreleme imkanı da bulunmaktadır.

  • Sipariş Fişi: Ürünlerinizle alakalı olarak sipariş girişi yapabilir sonrasında bu siparişleri listesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca sistemdeki ürün ekleme ve listeleme menülerinden kayıtlı ürünlerinizin takibide yapılabilmektedir.