Uygulama Geliştirme Danışmanlığı

Access Uygulama Geliştirme Danışmanlığı

Access ile uygulama geliştirme hizmetleri beklentilerinize göre şekillenmektedir. Varolan bir Access projenizi revize edebilir, sıfırdan bir Access projesini beklentilerinize göre şekillendirebilir yada Access’i bir raporlama amacıyla kullanmanızı sağlayabiliriz.

Aşağıdaki modellere göre Access uygulama danışmanlığı hizmeti 700 TL+KDV adam/gün dür. Aşağıdaki çalışma modellerine göre ne istediğinizi bizlere bildirerek sizlere teklif sunabiliriz.

Varolan Access Uygulamanızın Revizyonu

Yapmış olduğunuz veya bir şekilde elinizdeki Access veri tabanı uygulamasında yeni modül ve eklentiler yapmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için bizlere planınızı anlatmanız yeterli.

Veri tabanınızı inceleyerek uygunluğunu ve tablo tasarımını inceledikten sonra yapılabilirlik çerçevesinde sizlere çözüm sunabilmekteyiz.

Bunun için varolan veri tabanı uygulamanızı inceledikten sonra sizlere çözümlerimizi ve deneyimlerimizden elde ettiğimiz önerilerimizi sizlere sunarak daha verimli bir uygulama ile devam etmenizi sağlamaktayız.

Yeniden Veri Tabanı Tasarımı ve Uygulama

Bu modelde işletmenizde hiçbir Access veri tabanı uygulaması olmadan tamamen bizlerin tasarladığı uygulamadır. Bu çalışma için işletmenizde inceleme yapmak ve yapmak istedikleriniz hakkında sizleri dinlemekle başlar. Sonrasında Access veri tabanı uygulamasını tasarlamaya başlamakta ve tasarlandıkça işiniz için uygulamaya koymaktayız. İşletmenize özel bir uygulama olduğu için tüm dinamikleri ile birlikte sizlerle çalışarak veri tabanını faaliyete koymaktayız. Böylelikle tüm modülleri ile hatasız, %100 kullanılan ve ihtiyaçlarınıza genişleyen bir yapıyı beraber tasarlayarak ilerlemiş olmaktayız.

Üretim ve yönetim konusundaki deneyimli Endüstri Mühendislerimiz işletmenizde yapılan ihtiyaç analizine göre bizlere nasıl bir sistem tasarlayacağımızı anlatmakta ve sizlerin beklentilerine göre yönlendirmektedirler. Deneyimlerimiz sıfırdan tasarlanan uygulamalarda süreci sadeleştirecek şekilde tasarım yapılmasını göstermiştir. Ayrıca diğer sektörlerde yaptığımız bazı uygulama veya ekranlar sizler içinde başarılı bir şekilde uygulanabilir olmaktadır.