Düğme Üretim Yazılımı(SQL)

.Net teknolojisiyle geliştirilmiş bu yazılımımız masaüstü bir uygulamadır. Sektörde polyester düğme, zamak düğme, plastik düğme, bakalit düğme, tahta düğme ve tüm hammaddelerden üretilen düğme ve tekstil aksesuarı üreten firmaların üretim süreçlerini organize etme yeteneğine sahiptir.

Sektörel bir alanda geliştirilmiş olması tüm parametreleri içerisinde barındırmaktadır. Kartela, stok yönetimi, atölye durum raporları, atölye takip gibi başarılı takip yöntemleri ile donatılmıştır. Özellikle polyester düğme renk reçeteleri ve hesaplamaları ile siparişinizin tüm detaylarını üretim personellerinizle hızlı ve doğru bir şekilde paylaşabilir kurumsal hafızanızı MS SQL gibi güçlü bir yapıda tutarsınız.

Siparişte Boy ve Renk takibi

Müşterileriniz için aldığınız siparişleri boy (ölçü) ve renklere göre takip edebilir, her bir varyasyon için ayrı parametre belirlenebilir.

Aktif Talep Yönetimi

Talep-Satın Alma Siparişi- Satın Alma İrsaliyesi zincir yapısı ile sahadan talepleri toplayabilir, bunlar için tedarikçilerinize satın alma siparişi geçebilir, malzemeler gelince irsaliye ile kayıt edip stoklarınıza alabilirsiniz.

Barkodlu Atölye Takibi

Atölye ve operasyon takibi ile bir siparişin hangi atölyede hangi işlemin yapıldığı tespit edilebilir, satış ekibi tarafından müşteri siparişleri takip edilebilir .

Ürün paketleme ve Etiketleme

Siparişlerinizi sizin belirleyeceğiniz paket büyüklüklerine göre tasnifleyebilir, bunların hepsi için toplu etiket oluşturulabilmektedir.

Kartela ve Stok Takibi

Önemli bir geliştirme ile aksesuar ürünleri A4 sayfasında kartelaya çeşitli formatlarda dizilebilir aynı anda stokları sistem üzerinden takip edilebilir.

Aktif Raporlama Sistemi

Oluşan tüm veriler raporlanabilmekte ve atölye bazlı iş yüklerinin tespiti yapılabilmektedir.

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz.