Web Tabanlı MRP Üretim Yazılımı

Yazılımın Amacı
Reçeteli imalat yapan tüm firmaların kullanabileceği MRP tabanlı WEB üretim yazılımıdır. Siparişten stok yönetimine, satın almadan maliyet yönetimine, tekliflendirmeden faturaya kadar tüm işlevlerin yürütülebileceği sonuç odaklı web tabanlı bir yazılımdır.

Yazılım Özellikleri
.NET teknolojisiyle tasarlanmış yazılım SQL veri tabanı ile tamamen imalat gerçeklerini göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Karışık ve işe yaramayan özellikler yok, basit, hızlı adapte edilebilir, kullanıcı dostu arayüzü ile Kobiler için MRP tabanlı yazılımımız işinize güç katacak.

Siparişleriniz Web ve Mobilde

Siparişlerinizi alışageldiğiniz masaüstü yazılımlar yerine webten yönetin. Aynı zamanda mobilden de takip edebilmenin rahatlığını ve gücünü yaşayın

Satın Alma Yönetimi

Satın alma siparişleri ve takibi de webte. Ne zaman neyi kaç paraya nereden ve ne için aldığınızı takip edebileceğiniz bir platform sunuyoruz sizlere

Aktif Üretim Takibi

İş emirlerinizin ihtiyaçları ve iş emri takibi ile efektif olarak üretiminizi takip edebilir, nelerin tamamlandığını nelerin halen devam ettiğini izleyebilirsiniz. Ayrıca atölye ve operasyon takibi ile iş emri detayında işin nasıl ilerlediğini izleyebilirsiniz.

Güçlü Stok Yönetimi

Stoklarınızı birçok depoda takip edebilir, birbiri arasında geçişler yapabilir stok hareketlerinizi detaylı izleyebilirsiniz. Ayrıca binlerce ürünü birkaç saatte sayabilecek iş akışı modelimizle hatasız stok sayımı elde ederek detayları izleyebilirsiniz.

CRM ile Müşteri İlişkileri

Aktif ve potansiyel müşterinizi birbirinden ayırarak kime hangi teklifin verildiğini, hangilerinin kabul edildiğini ve hangilerinin revize olduğunu detaylıca takip edebilirsiniz.

Aktif Raporlama Sistemi

İstediğiniz modülden istediğiniz veriyi isterseniz yazılım içinden isterseniz de POWER BI ın güçlü web arayüzlü raporlama sisteminden detaylıca izlemek mümkün. Bilgi paradır.

Birim Maliyet Yönetimi

Son alış değerlerine göre depo anlık tutarlarınızı ölçebilir tüm menülerde birden çok para birimi ile çalışabilirsiniz. Stok maliyetlerinizi döviz kuru bazında fiyatlandırabilirsiniz.

Tekliflerinizi Standartlaştırın

Tekliflerinizi ürünlerinizin resimleri ile veya resimsiz bir şekilde müşterilerinizle paylaşabilir, sistemli şekilde durumlarını kontrol edebilirsiniz. İsterseniz müşterinizle yazılım üzerinden e mail ile paylaşabilirsiniz.

 

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz.